Schogetten

65,00
грн.
Оберіть бажаний смак на селекторі

Schogetten - популярний німецький шоколад з довгою історією

Компанія заснувлась у далекому1857 році. В цей час фармацевт Леонард Монхайм відкрив для себе чарівний смак шоколаду. Запросивши шоколатьє з Італії, він організував ручне виготовлення солодощі в своїй аптеці в Аахені.

Спочатку в день випускалося всього 400 плиток, але вже в 1865 році у Франції було закуплено обладнання для розвитку виробництва. Перша справжня фабрика була відкрита в 1903 році, в 1921 році друге підприємство з'явилося в Берліні, а в 1958 році був побудований завод в місті Сарлуіс.

Розширення виробництва супроводжувалося розробкою рецептів і створенням нових брендів. Першим з них став шоколад Praletten, за ним послідував Mauxion, а в 1962 році вперше був випущений порційний шоколад Schogetten.

Назва німецького шоколаду Schogetten - результат лінгвістичної гри. Воно утворено злиттям частин двох слів німецької мови. Перший склад «scho-» легко асоціюється з початком слова «шоколад»: Schokolade. Німецьке дієслово getten перекладається як «отримати» або «взяти» і становить другу половину слова. Повна назва солодощі у вільному перекладі звучить як заклик до дії: «Візьми шоколадку!».

Ціна за 1 шт, 100 грам
Щоб додати декілька штук - повторно оберіть смак та додайте у кошик
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Обовязково для заповнення
За цим номером ми звяжемось
* Якщо отримувач - інша особа. Вкажіть дані отримувача (ПІБ, номер телефону) у коментарі до замовлення
Сюди ми відправимо копію твого замовлення та чек при онлайн-оплаті
Спосіб доставки
Обовязково для заповнення
Якщо отримувач інша особа
Якщо отримувач інша особа
Обовязково для заповнення
Через велику кількість замовлень, присутня затримка в обробці замовлень, де необхідно зв'язатись з замовником для узгодження деталей. Якщо ви впевнені в своєму замовленні - оберіть пункт "Не зв'язуватись" та сплатіть за замовлення онлайн на сайті. Такі замовлення потрапляють одразу на збір та будуть надіслані значно швидше. При цьому, якщо вам потрібна відправка в певну дату, вкажіть про це в коментарі, ми врахуємо це і відправимо у вказану дату.
Як з вами звязатися?
Обовязково для заповнення
* Не будемо вас турбувати, якщо замовлення оплачено на сайті та не потребує уточнень
** Напишемо вам в Telegram/Viber (або ж надішлемо sms-повідомлення у разі відсутності месенджерів)
Нам буде простіше вас знайти
Будь ласка, вкажіть ваш нік в Telegram, щоб ми могли швидше з вами зв'язатись. Наприклад, @tviybox_com
Не обовязково для заповнення
Payment method
Оформлюючи замовлення, даю свою згоду на оброблення персональних даних та приймаю умови угоди користувача та умови договору публічної оферти