Презерватив ONE

20,00
грн.
Бренд ONE® належить американській компанії Global Protection. З'явилися дані презервативи досить недавно - в 2007 році. Однак оригінальність і якість презервативів ONE® дозволяє їм бути найперспективнішим і швидкозростаючим брендом на ринку США.

Основні козирі презервативів - стиль, оригінальний дизайн і якість, орієнтація на високі технології. Це презервативи з круглою упаковкою. Презервативи призначені для неабияких людей, які люблять стиль і якість.

Дизайн упаковки вибирається в постійних конкурсах і голосуваннях серед покупців, стиль можна вибрати самому. Голосування проходять на сайті компанії і в соціальних мережах. Компанія вже випустила понад 200 оригінальних упаковок презервативів - всі вони не просто орієнтовані на споживача, а обрані звичайними людьми.

Купуючи презервативи ONE® ви робите внесок в боротьбу з вірусом СНІДу. 10% прибутку компанії витрачається на благодійні цілі в сфері захисту статевого здоров'я.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Обовязково для заповнення
За цим номером ми звяжемось
* Якщо отримувач - інша особа. Вкажіть дані отримувача (ПІБ, номер телефону) у коментарі до замовлення
Сюди ми відправимо копію твого замовлення та чек при онлайн-оплаті
Спосіб доставки
Обовязково для заповнення
Якщо отримувач інша особа
Якщо отримувач інша особа
Обовязково для заповнення
Через велику кількість замовлень, присутня затримка в обробці замовлень, де необхідно зв'язатись з замовником для узгодження деталей. Якщо ви впевнені в своєму замовленні - оберіть пункт "Не зв'язуватись" та сплатіть за замовлення онлайн на сайті. Такі замовлення потрапляють одразу на збір та будуть надіслані значно швидше. При цьому, якщо вам потрібна відправка в певну дату, вкажіть про це в коментарі, ми врахуємо це і відправимо у вказану дату.
Як з вами звязатися?
Обовязково для заповнення
* Не будемо вас турбувати, якщо замовлення оплачено на сайті та не потребує уточнень
** Напишемо вам в Telegram/Viber (або ж надішлемо sms-повідомлення у разі відсутності месенджерів)
Нам буде простіше вас знайти
Будь ласка, вкажіть ваш нік в Telegram, щоб ми могли швидше з вами зв'язатись. Наприклад, @tviybox_com
Не обовязково для заповнення
Payment method
Оформлюючи замовлення, даю свою згоду на оброблення персональних даних та приймаю умови угоди користувача та умови договору публічної оферти